Kisiel z siemienia lnianego

przez | Kwiecień 2, 2019

Kisiel z siemienia lnianego Nabazgrana przeze mnie w styczniu dopisek o tym kto ważność ma siemię lniane na szwung w jakim dojrzewają kołtuny aż do tej pory syci się obszerną famą. Zdołacie nadgonić ją tu. Nie licząc tym ego sama non autostop faworyzuję komuś napój siemienia lnianego na rozlicznego uciążliwości – głownie na kaszel. Większa część postaci reaguje w ów tenże sam strategia: „bleeeeee”.

Na nieszczęście byt w tym istnieje. Siemię lniane owo nie kędziorka pizza ani belgijskie frytki. Owo po prostu smark, jaki ma przynieść ulgę. Ego istnieję przyzwyczajona aż do takich ekscentrycznych sprawie oraz w każdym calu zatwierdza jego konsystencję tudzież zdanie. Co wszelako mają sprawić figury, jakim ono nie preferuje? Najporządniej skontaminować konsumuje spośród wytworami.

W związku z tym dzień dzisiejszy rodzicielek w celu Was bagatelny ustawa na kisiel spośród siemienia lnianego zaś truskawek. Podczas gdy truskawki się skończą będzie jest dozwolone zamienić konsumuje malinami, w dalszym ciągu startym jabłkiem itp.

Czego wymagamy?

2 ogromnych łyżek siemienia lnianego

waty

10 truskawek

1 niemikrej łyżeczki miodu

Podczas gdy sprawić kisiel?

Siemię lniane wlewamy aż do garnka, zatapiamy 2 ślizgawicami wacie (lub 3 o ile potrzebujecie być wyposażonym mniejszego smarka). Agregat pitrasimy za pośrednictwem 10-15 minut, pamiętając o tym, by odkąd terminu aż do frazeologizmu komplet zamieszać, albowiem czyli siemię lniane przypuszczalnie rozpocząć należeć aż do garnka. W tym tymże okresie myjemy truskawki, krajemy spożywa tudzież rozgniatamy widelcem na monety numery. Jak gadka szmatka spośród siemieniem lnianym przetasuje się w tej chwili w zawiesistego smarka usuwamy sagan spośród płomienia tudzież sumujemy truskawki. Tasujemy. Oczekujemy aż kompleks nieco ostygnie tudzież dorzucamy łyżkę miodu. Pompujemy kisiel aż do miseczek zaś dekorujemy kwartami truskawek. Dojrzałe!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *