Cze 052021

Najbardziej znane erotyki

Najbardziej znane erotyki

E.L. James, a właściwie Erika Lena Mitchell to postać, która z szarzyzny anonimowości wystrzeliła niczym wieloczłonowe rakieta balistyczna na firmament literacko towarzyskiej celebry i pozostała na nim jako jedno z ważniejszych ciał niebieskich. Znają ją wszystkie, lubiące czytać, kobiety na świecie, oraz pewnie znaczna ilość mężczyzn porównywana do sztandarowego bohatera książek, którymi James przebojem wdarła się do świata najbardziej poczytnych pisarzy świata - Christiana Greya! Jest bowiem pisarka twórczynią całej serii książek, a dokładnie sześciu, tworzących cykl Pięćdziesiąt odcieni, w których Christian Grey uwodzi, fascynuje, manipuluje, odsłania swoje mroczne tajemnice, a przede wszystkim uprawia ekstremalny seks ze swoją wybranką Anastasią Steele

Erotyki to książki, które nadal szokują czytelników. Chociaż trzeba powiedzieć, że jest już ich zdecydowanie mniej. W chwili obecnej jest już tyle erotyków w sklepach, że chyba można śmiało powiedzieć, iż do ich obecności się przyzwyczailiśmy. Jeżeli ktoś chciałby poznać erotyki, to ma w końcu do tego doskonałą okazję, aby je przeczytać. W szczególności, że jest ich aż tyle w ostatnim czasie. Nie tylko w wersji amerykańskiej, ale również polskiej. Warto spojrzeć na rynek zagraniczny, ponieważ to tam zaczął się wielki “bum” na wszelkiego rodzaju erotyki. Taką pierwszą serią, która narobiła sporo zamieszania, jest Pięćdziesiąt odcieni (https://www.taniaksiazka.pl/seria/piecdziesiat-odcieni), autorką jest (oczywiście!) E.L. James.

“Pięćdziesiąt twarzy Greya”

Anastasia Steel nie wie, czy żałuje, że zamieniła się z koleżanką. Jako młoda studentka udała się do wielkiej firmy, którą zarządzał Christian Grey. Koleżanka poprosiła ją, aby przeprowadziła z nim wywiad. Ana się zgodziła. Przygotowana poszła na wywiad, ale kiedy tylko stanęła w biurze swojego rozmówcy, sama nie wiedziała co ma mówić. Wszystko przez to, że Christian bardzo ją onieśmielał. Miał w sobie coś takiego, że często brakowało jej tchu. Wywiad jako tako się udał, ale Anastasia jak najszybciej uciekła z jego biura, aby móc o nim zapomnieć. Tylko, że następnego dnia Grey odnalazł ją. Przyszedł do jej sklepu, niby przypadkiem. Ale czy gdyby przyszedł tu przypadkiem, to miałby dla niej taką propozycję? Młoda studentka nie spodziewała się, że jeden taki wywiad może zmienić jej życie.

“Grey. Pięćdziesiąt twarzy Greya oczami Christiana”

Christian Grey urodził się pod szczęśliwą gwiazdą. Miał naprawdę kochającą rodzinę, dzięki której udało mu się osiągnąć taki sukces na rynku. Nie jedna osoba zazdrościła mu majątku. Gazety bardzo chętnie umieszczały jego zdjęcia na swoich okładkach. Nie tylko dlatego, że podbił świat biznesu, ale także dlatego, że kobiety do niego lgnęły. Nie ma się czemu dziwić. Przystojniak sprawił, że nie jedno damskie serce zostało złamane. Ale on nie chciał stałych związków on chciał dominować. Dopiero pojawienie się niewinnej, tak prostej, a jednocześnie tak ujmującej Anastasii coś w nim odmieniło. Grey nie wiedział, że tak mocno można kogoś pragnąć. Postanowił zrobić wszystko, aby niewinna studentka była jego. Tylko jaką cenę będzie musiał za to zapłacić? Wspaniała opowieść, która wzbudzi w nie jednej osobie ogromny ogień pożądania. E.L.James to niesamowita autorka, której nikt nie jest w stanie dorównać.